Patyrimai dalyvaujant „Kur Viešpaties Dvasia, ten ir laisvė“ seminaruose

Prieš pateikdamas paskutinio seminaro, kuriame dalyvavau, liudijimą, turiu sugrįžti į praeitį. Maždaug prieš 7 metus Kaune („vytautinėje“) su žmona dalyvavome vidinio išgydymo pamaldose nuo okultinių praktikų. Tai buvo didžiulė Dievo malonė. Tada Dievas išlaisvino ir išgydė nuo šių priklausomybių. Betgi pradėjau jausti nemalonius kvapus.

Kitą dieną buvo genealoginio medžio išgydymo ir išlaisvinimo pamaldos. Man labai skaudėdavo galvą. Tas pats buvo ir mano tėvui. Kada šis iškeliavo Anapilin, skausmai dar labiau sustiprėjo. Gydytojai jokios ligos man nenustatė. Supratau, kad tai tęsiasi iš kartos į kartą ir reikalingas vidinis išgydymas. Skausmai buvo „žiaurūs“ t. y. labai stiprūs ir tęsdavosi iki pusantros paros.

Bevažiuojant į vidinio išgydymo pamaldas, likus apie 40 km iki Kauno, pajutau aštrų supusių silkių kvapą. Žmonos paklausiau apie šį kvapą, ji nieko neuodė. Kiek pavažiavus, kvapas dingo. Per vidinį išgydymą prie Švč. Sakramento pajutau tą patį kvapą. Sušlapau nuo prakaito, o smarvė net pykino. Tikiu, kad taip Viešpats gydė ir valė mano sielą. Šis gydymas tęsėsi apie 4 metus. Kiekvieną dieną meldėmės ir tebesimeldžiame už mirusiuosius. Išgydymas baigėsi maždaug prieš 3 metus Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje per gavėnią apmąstant „Kryžiaus kelius“. Tada vėl pajutau tą patį kvapą (jau silpnesnį), kuris po 4 „Kryžiaus kelio“ savaičių baigėsi. Dėkoju Dievui už išgydymą ir jo malones.

Dabar noriu pasidalinti apie seminaro „Gydymo mokykla“, kuriuos vedė „Mocni w Duchu“ nariai, patyrimus. Prasidėjus šlovinimui pajutau vėl šį kvapą. Paklausiau žmonos, ar ši nejaučia. Ji atsakė, kad ne. Šlovinimo metu kvapas dingdavo tai vėl atsirasdavo. O kai buvo praktinis užsiėmimas bendrai meldėmės už moterį, kurios galvoje yra auglys. Ji sėdėjo labiau priekyje ir kai paminėjo okultines praktikas, tada vėl pajutau kvapą, kuris sklido aiškiai iš priekio. Po pietų prasidėjus šlovinimui aš vėl uodžiau. Atsirandant šiam kvapui aš suprantu, kad Viešpats Jėzus gydo mūsų dvasią. Juk kaip galima išvalyti dumbliną ežero dugną prieš tai nesudrumstus vandens? Tik po to gali pamatyti skaidrų vandenį.

Šlovė Viešpačiui už tai, kad jis mus gydo ir laisvina. Taip pat labai dėkoju už „Gailestingumo versmės“ bendruomenę.

Parapijietis Statys,
2017 m.