Projektas dėl infrastruktūros modernizavimo 2012 m.

Projektas „Stacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros modernizavimas Biržų parapijos šv. Vincento Pauliečio globos namuose“

2012 m. lapkričio 27 d. Biržų parapijos šv. Vincento Pauliečio globos namai pasirašė projekto „Stacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros modernizavimas Biržų parapijos šv. Vincento Pauliečio globos namuose“ (Nr. VP3-2.4-SADM-03-V-06-006) finansavimo ir administravimo trišalę sutartį su VŠĮ Centrine projektų valdymo agentūra ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal VP3-2.4-SADM-03-V priemonę „Stacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“. Projekto vertė - 380 000 Lt. Projektas finansuojamas Europos regionines pletros fondo lėšomis.

Biržų parapijos šv. Vincento Pauliečio globos namų pastato infrastruktūra yra susidėvėjusi ir netenkina tikslinės grupės poreikių. Dėl šios priežasties Projekto įgyvendinimo metu bus remontuojamas apie 681 kv.m. globos namų pastatas adresu Radvilos g. 2A, Biržai. Taip pat projekto lėšomis bus įsigyta neįgaliesiems pritaikyta transporto priemonė. Po projekto įgyvendinimo paslaugos bus teikiamos 27 asmenims.

Projekto įgyvendinimo metu sukurta infrastruktūra padės užtikrinti saugias, savarankiškumą skatinančias ir neįgaliųjų poreikius atitinkančias gyvenimo sąlygas, leis ugdyti ir palaikyti tikslinės grupės asmenų socialinius įgūdžius, mažinti jų socialinę atskirtį ir skatinti integraciją į visuomenę.